NAGA Kazadi CHWALI się ODWAGĄ! (FOTO)

NAGA Kazadi CHWALI się ODWAGĄ! (FOTO)

Patricia Kazadi zaskoczyła fanów publikując zdjęcie, na którym jest naga!

Pretekstem do zdjęcia nago okazał się post o odwadze. Patrycja napisała:

 

„„ Odwaga przybiera różne formy. Jest siła mięśni i jest siła serca. Jeśli złożysz razem te siły, możesz dokonać wszystkiego…” 🙌🏽✨💪🏽”

 

Trzeba przyznać, że Kazadi jest kobietą odważną. Świadczy o tym chociażby jej kariera – liczne występy, w tym na żywo, oraz udział w różnych projektach. Trema, stres to odczucia, którym na przeciw wychodzi właśnie odwaga. Zatem przełamywanie własnych słabości i barier to codzienność dla Patrycji.

 

Jednak post z nagą(?) Kazadi zaskakuje. Wokalistka, prezenterka i tancerka siedzi na błękitnej kanapie. W tle widzimy okno oraz lampkę z mosiężną figurkę, także nagiej, kobiety. Sama Patricia ma włosy ułożone w stylu a la lata 50. Na stopach nosi sandałki na wysokim obcasie, a sama ubrana jest w coś w rodzaju togi. Szata jest w morskim kolorze, do tego biały kołnierzyk z czarną lamówką i czerwona podszewka.

Tym samym Kazadi jest niby ubrana, a jednak naga, bo na zdjęciu widzimy długie nogi, a także część piersi. Okolice bikini Patrycja zasłania rękami.

Ten post zaskakuje, bo samo zdjęcie i stylizacja nie bardzo ma związek z bieżącą karierą prezenterki. Nie podała też informacji by była to sesja dedykowana np. dla któregoś z magazynów.

Mimo to zdjęcie nagiej Patricii zyskało wiele pozytywnych komentarzy. Fani piszą, że…

 

Naga Patrycja? – fot. instagram.com/kazadi_official/

Czytaj także: PUDELEK wyśmiał pomysł Macieja DOWBORA! Komentarz prezentera… BEZCENNY!

 

„Doskonałe zdjęcie i modelka!!👏”

„Jesteś przepiękną kobietą😍”

„Piękna, inspirująca, mądra i odważna – jak zawsze❤️”

„Piękna i ponętna dziewczyna, fotka 📷 jest obłędnie sexy 😘🔥🌞🌋😍📷”

„Pati wyglądasz przeszliczie pozdrawiam”

„Piękna jak zawsze. Petarda z pani. Te gołe nogi jakie zgrabne cudo cudo. Kwintesencją kobiecości pani jest. Ideał kobiety pani jest. „

 

Jednak my patrząc na to (a także kilka innych) kreacji Kazadi sądzimy, że Patrycja obecnie próbuje różnych rzeczy i różnych kierunków. Prawdopodobnie szuka swojej dalszej drogi.

I ze swojej strony, życzymy jej powodzenia w tej drodze. Może coś nowego i dobrego się wykluje.

 

 

fot. instagram.com/kazadi_official/

 

 

 Komentarze