Nago włamał się do kurnika. Policjanci pokładali się ze śmiechu, gdy z nim porozmawiali

Do kurnika zazwyczaj pchają się takie stworzenia jak lis czy kuna. Jakież więc było zdziwienie rolnika, gdy w swoim znalazł nie drapieżnika, a… nagiego mężczyznę. Dla policjantów kilka chwil oględzin wystarczyło, by zrozumieć, że nie mają do czynienia z normalnym człowiekiem… 

Do komicznego zdarzenia doszło w stanie Luizjana w USA. Pewien farmer wezwał policję, ponieważ do jego kurnika wszedł nagi mężczyzna, który bardzo dziwnie się zachowywał. Gdy stróże prawa przyjechali, spostrzegli jak delikwent gołymi rekami zamiata podłogę kurnika. 

 

ZOBACZ TEŻ: Sensacja w Karkonoszach: gdy leśnik to zobaczył, nie mógł uwierzyć własnym oczom!

 

Rzut oka w oczy pozwolił policjantom stwierdzić, że mężczyzna jest pod ewidentnym wpływem narkotyków. Sam zresztą przyznał, że „wziął zdecydowanie za dużo mety” (metaamfetaminy – przy. red.).

 

Wyznał, że miał halucynacje, a potem poskarżył się, że drzwi jego pojazdu nie odpowiadały mu, gdy próbował z nim porozmawiać

 

– relacjonowali policjanci.

 

Ostatecznie pechowego ćpuna odwieziono na komisariat, gdzie doszedł do siebie w celi. Za wtargnięcie na teren prywatny, spowodowania szkód i zakłócenia spokoju. Grzywnę ustalono na 900 dolarów.

 

Co istotne, żadna kura nie ucierpiała w wyniku tego niecodziennego włamania. Metaamfetamina zazwyczaj nie wywołuje halucynacji, jednak psychoza i omamy mogą pojawić się przy jej długotrwałym stosowaniu. Czasem po 1-2 dniach od spożycia narkotyku pojawia się tzw. psychoza pointoksykacyjna, która objawia się właśnie halucynacjami, rozkojarzeniem i manią prześladowczą.

Komentarze