policja, irlandii, głowę, film, polaka

Nagrał wstrząsające video, a potem uciął głowę matce. Szokujące szczegóły zbrodni Polaka w Irlandii

32-letni Tomasz P., przebywa w areszcie. Jest sprawcą jednej z najbrutalniejszych zbrodni w ostatnim czasie w Irlandii. Dziennikarze dotarli do przerażających szczegółów mordu, którego dokonał na własnej matce.

Zwłoki 57-letniej kobiety odnaleziono w jej domu w miejscowości Ardee na północy Irlandii. Tuż przed zabójstwem Tomasz zamieścił video, które musi rodzić pytania o jego stan psychiczny. Opowiada w nim, że jest prawdziwym Adolfem Hitlerem oraz oskarża matkę o stosowanie czarnej magii. Wspominał także własne dzieciństwo i dwukrotnie przyznał, że potrzebuje pomocy.

 

Wiemy też, że po dokonaniu morderstwa Tomasz P. korzystał z usług taksówki. Pojechał w trzy miejsca, aby pozbyć się zakrwawionych ubrań. Kierowcy powiedział, że jedzie kogoś zabić, poczym dodał, że zmienił zdanie i zrobi to jutro. Zaniepokojony mężczyzna powiadomił policję.

 

ZOBACZ: Kazała go zamordować synowi i zamurowała zwłoki w garażu. Zbrodnia wyszła na jaw przypadkiem – wyroki zapadły

 

Tomasz P. wysiadł pod swoim domem i tam też zatrzymała go policja. W międzyczasie zwłoki jego matki odkryła jej koleżanka, która także poinformowała służby. W ten sposób Tomasz P. stał się jedynym podejrzanym w sprawie.

 

o2.pl/ foto: youtube Komentarze