Nagrania z Meghan Markle w serwisie Pornhub?

Nagrania z Meghan Markle w serwisie Pornhub? Okazuje się, że nazwisko żony księcia Harry’ego bije rekordy popularności w wyszukiwarce strony.

 

Nagrania z Meghan Markle w serwisie Pornhub?

 

Ślub księcia Harry’ego i aktorki Meghan Markle do dziś jest powodem wielu dyskusji. Meghan zyskała ogromną sławę dzięki roli Rachel Zane w serialu „W garniturach”. W trakcie swojej kariery wystąpiła w kilku scenach łóżkowych.

 

 

To właśnie ten fakt oburzył wielu Brytyjczyków, którzy nie byli przekonani co do wyboru księcia Harry’ego. Zdaniem niektórych Anglików aktorka kompletnie nie pasowała do rodziny królewskiej.

 

 

 

Postać Rachel Zane, którą odgrywała Meghan rozpaliła do czerwoności wielu fanów produkcji. Użytkownicy sieci z ciekawością śledzili strony erotyczne, licząc, że znajdą na nich nagrania pięknej wybranki księcia Harry’ego.

 

 

Zobacz: Księżna Meghan OSZUKAŁA wszystkich? Tak naprawdę nie…

 

 

Według statystyk portalu PornHub zaręczyny pary sprawiły, że wśród popularnych wyszukiwanych fraz znalazły się te z aktorką. Ogromną popularnością cieszyły się następujące frazy: „Meghan Markle nago” czy „Meghan Markle seks”.

 

 

 

Niedługo po zaręczynach księcia Harry’ego i Meghan twórcy strony Pornhub potwierdzili, że liczba wyszukiwań filmów porno z Meghan Markle na stronie wzrosła o… 2208 procent!

 

 

 

Erotycznych nagrań z udziałem wybranki księcia poszukiwali przede wszystkim: Anglicy, Amerykanie, Hiszpanie, Niemcy oraz Belgowie. Najbardziej zainteresowani tym tematem byli odbiorcy strony, powyżej 65. roku życia!

 

 

Na koniec najważniejsza informacja. Jeśli i wy szukacie filmów erotycznych z udziałem Meghan Markle, będziecie rozczarowani. Taki film nie istnieje, co dobrze świadczy o żonie księcia Harry’ego!

 

 

Zobacz: Wypijała każdego dnia wodę z sokiem z limonki! Po dwóch tygodniach zauważyła, że…

 

Zdjęcie: Youtube

 

 

 

 Komentarze