Nagranie mrozi krew w żyłach! Surfer stoczył przerażającą walkę z krwiożerczą bestią!

Szokująca sytuacja wydarzyła się na plaży w Delaware na wschodnim wybrzeżu USA. Plażowicze byli świadkami zażartej walki surfera z ogromnym rekinem! Umięśniony mężczyzna dzielnie stawiał opór krwiożerczej bestii z głębin i pokonał ją gołymi rękami!

Wydarzenia na plaży Delaware w USA przybrały naprawdę dramatyczny obrót. Plażowicze wypoczywający na brzegu byli świadkami ataku rekina na surfera. Przerażająca sytuacja miała miejsce kilkanaście metrów od brzegu. Na szczęście surfer nie spanikował i zachował zimną krew. Pomocne okazały się również potężne mięśnie, które ostatecznie przechyliły szalę zwycięstwa na jego stronę. Na wstrząsającym nagraniu widzimy, jak surfer łapie rekina za ogon i stara się przyciągnąć do siebie. Chwilę później łapie go za głowę dusi.

 

 

ZOBACZ:Codziennie dotykasz tych przedmiotów! To właśnie na nich gromadzi się najwięcej groźnych bakterii!

 

Na krótkim nagraniu widać później jak surfer wypuszcza rekina z żelaznego uścisku, a ten odpływa w głąb oceanu. Internauci, którzy widzieli film w sieci chwalą postawę mężczyzny, który wykazał się niezwykłą odwagą i stawił czoła potężnemu rekinowi. Inni sugerują, że mężczyzna wykazał się głupotą, ponieważ chwytając rekina za ogon rozdrażnił go i gdyby bestia była większa nie miałby żadnych szans na przeżycie.

 

ZOBACZ TAKŻE:14-letnia Rosjanka chce wychować dziecko z 11-latkiem! „Wiek nie wpływa na nasz związek”

 

 

 

 

źródła: o2.pl, foto: pixabay.com, wideo: youtube.comKomentarze