Najbardziej UPARCI mężczyźni!Te znaki zodiaku się nie zmieniają!

mężczyźni

Choć to kobiety uchodzą za płeć, która musi postawić na swoim to i także mężczyźni spod pewnych znaków zodiaków są nieugięci i bardzo uparci!

Poznaj pięciu najbardziej upartych panów według horoskopu.

 

1.Koziorożec. Mężczyźni spod tego znaku zodiaku są sympatyczni, spokojni i bezkonfliktowi. Brzmi idealnie? Do czasu! Gdy jakaś sytuacja zaburzy ich spokój potrafią być bardzo uparci i przystawać tylko przy swoim. Ich zdania wtedy nie zmienisz!

 

2.Panna.Uczynny, pomocny, rodzinny, troskliwy. Ugotuje ci obiad, posprząta w domu, nigdy nie zapomni o rocznicy. Uwaga, wszystko musi być po jego myśli, inaczej staje się poirytowany i ciężko mu jest zmienić swoje plany i nastawienie.

 

3.Lew. Zawsze świetnie wygląda, potrafi wszystkich oczarować, a ciebie traktuje jak księżniczkę. Do czasu, aż zaczniesz od niego czegoś wymagać. Jeśli uzna, że nie masz racji, a zapewne tak będzie, to możesz sobie gadać jak do ściany. To Lew wie najlepiej, co zrobić i w jaki sposób. Nie ugnie się pod twoimi argumentami.

 

4.Wodnik. Nie będziesz się z nim nudzić, za to nauczysz się wielu nowych rzeczy. Może nie poświęcać ci wystarczająco dużo czasu, ale wasze spotkania będą bardzo intensywne. Jeśli zapragniesz coś zmienić w jego zachowaniu lub zaczniesz negocjować jakiekolwiek warunki, wodnik po prostu z trudem przystaje na czyjeś sugestie.

 

5.Byk. Możesz na nim polegać, dba o twoje dobro, respektuje potrzeby, ceni sobie stabilizację. Byk nie lubi zmian, a już na pewno tych z góry narzucanych. Lepiej postaw na metodę małych kroczków.

 

ZOBACZ TEŻ:Ludzie nie wierzą, że MA TYLE LAT! Kobieta ZDRADZA SEKRET NA WIECZNĄ MŁODOŚĆ!

 

 

Źródło:onetmagia/pixabayKomentarze