Najbardziej wzruszający występ w historii programu MAM TALENT!

Najbardziej wzruszający występ w historii programu MAM TALENT! Gdy artyści zakończyli swoje przedstawienie, jury nie było w stanie powstrzymać łez.

 

Najbardziej wzruszający występ w historii programu MAM TALENT!

Got Talent (polska nazwa to „Mam Talent”) to program rozrywkowy typu talent show i międzynarodowy format telewizyjny, do którego zgłaszają się uczestnicy obdarzeni szczególnymi umiejętnościami.

Bez wątpienia pokaz teatru cieni “Attraction” można zaliczyć do najlepszych i najbardziej wzruszających występów w historii wszystkich edycji programu Got Talent.

Grupa “Attraction” powstała w 2004 roku na Węgrzech. Występ grupy spotkał się z ogromnym poruszeniem. Jury nie mogło oderwać wzroku od utalentowanych osób. Pojawiły się łzy wzruszenia również u osób siedzących na widowni.

Sprawdź: Nie zgadniesz, co mogą ujawnić twoje oczy!

 

Występ teatru cieni opowiada historię miłości, spełnienia, ale również przemijania. Musicie to zobaczyć! Warto dodać, że uczestnicy zostali docenieni przez jurorów i telewidzów. Zwyciężyli program “Britain’s got talent”.

To naprawdę niesamowite. Po tym występie całkowicie się rozkleiłam, 

Są niebywale zdolni! Brawa dla całej grupy – komentowali występ Internauci.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania i talentu uczestników. Ich występ zrobił ogromnie nas poruszył. A jaki jest wasz ulubiony występ w historii programu Mam talent? Koniecznie napiszcie w komentarzu pod artykułem. 

Źródło: Youtube

Zobacz: Wzięła ZIMNY PRYSZNIC! Nie uwierzysz, co stało się późniejKomentarze