Najdziwniejsze oświadczyny na świecie. Co za chory pomysł [WIDEO]

oświadczyny

Ludzie zaręczają się w rozmaitych okolicznościach. Wideo z udziałem pary z Filipin przedstawia chyba najdziwniejsze oświadczyny na świecie.   

Pomysł na oświadczyny jaki wybrał Jeffrey Delrio z Filipin można śmiało określić jako niedorzeczny lub nawet chory. Mężczyzna najpierw upozorował swoją śmierć w wypadku, aby potem wstać z martwych i poprosić ukochaną o rękę. 

 

Na filmiku widać leżącego na jezdni mężczyznę. Obok niego znajduje się motocykl. Na pierwszy rzut oka całość wygląda jak miejsce wypadku. W pewnym momencie w kadrze pojawia się policjant z kobietą, którzy na miejsce przyjeżdżają kolejnym motocyklem. Przerażona widokiem mężczyzny na drodze dziewczyna zaczyna płakać. Wyraźnie widać, że jest przekonana o prawdziwości zajścia. Nagle jednak udający martwego młodzieniec kuca przed nią. Po chwili wyjmuje z kieszeni pierścionek zaręczynowy, który przyjmuje zaskoczona wszystkim kobieta.  

 

 

 

 

Z pewnością każdy z nas widział w telewizji lub też był świadkiem różnych form oświadczyn. Aczkolwiek te opisane przez nas i zarejestrowane na filmiku są na pewno jednymi z najdziwniejszych na świecie. 

 

 

ZOBACZ:Jego interes to kura znosząca złote jajka. W jeden dzień zarabia na cały tydzień

 

 

foto yotube / źródło dailymail.co.uk

 

 

 Komentarze