NAJGORSZE dopiero przed nami! Minister zdrowia nie pozostawia złudzeń!

Najgorsze jest dopiero przed nami! Minister zdrowia nie pozostawia złudzeń! Co się wydarzy? Czy epidemia przyspiesza?

Do przełomu marca i kwietnia zakażeń koronawirusem ma być jeszcze więcej! Nikt już nie łudzi się, że epidemia wyhamuje!

– Czeka nas miesiąc nieprzerwanych wzrostów zakażeń. Musimy postępować rozważnie i się chronić, zgodnie z zasadami dezynfekcja, dystans, maseczki – powiedział Adam Niedzielski w TVN24.

Uratować może nas tylko reżim sanitarny! Tu rząd na pewno nie popuści!

– Naszym narzędziem obrony jest stosowanie reguł reżimu sanitarnego. To one będą decydowały o tym, jak szybko rozpędzi się ta fala. Jeśli będziemy się odpowiedzialnie zachowywali, to nie będzie zwyżki zachorowań – dodał.

Zobacz także: Widziała, jak jej mąż umiera! SZOKUJĄCA śmierć doradcy prezydenta!

test
Fot. Pixabay

Niedzielski przyznaje, że Polacy są już zmęczeni obostrzeniami. Nie można jednak za bardzo luzować zakazów, choć takie są oczekiwania.

– Wszyscy mamy oczekiwanie, że trzeba po prostu powoli wychodzić i akceptować pewne ryzyka, które są związane z luzowaniem – powiedział.

W poniedziałek podano, że ostatniej doby odnotowano 3 890 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia z województw: mazowieckiego (699), pomorskiego (545), podkarpackiego (363), śląskiego (306), dolnośląskiego (254), małopolskiego (234), kujawsko-pomorskiego (217), wielkopolskiego (217), lubuskiego (204), warmińsko-mazurskiego (158), łódzkiego (138), zachodniopomorskiego (111), lubelskiego (101), świętokrzyskiego (85), podlaskiego (79), opolskiego (52).

Z powodu COVID-19 zmarły 3 osoby, a  z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami – 14 osób.

Zobacz także: NIEPOKOJĄCE informacje o Katarzynie Dowbor! Chodzi o jej ZDROWIE!

Fot. TVN24, Twitter

Fot. PixabayKomentarze