Najman podjął decyzję! Walka w MMA z Adamkiem?!

Marcin Najman przekazał informację o zakończeniu kariery! Jednak odbędzie pożegnalną walkę.

 

Marcin Najman opublikował wideo. Wyjaśnił w nim motywy swojej decyzji oraz zapowiedział, że stoczy jeszcze walkę pożegnalną. Jak wiadomo pojedynek odbędzie na kolejnej gali FAME MMA.

-Chciałbym podziękować włodarzom FAME MMA, gdyż zaproponowali mi ostatni, pożegnalny pojedynek na swojej jesiennej gali, ale nie wiadomo, jak się wszystko potoczy, bo wiadomo, że ciężko zaplanować konkretną datę. Natomiast wrócę na jedną, pożegnalną walkę, prawdopodobnie w formule MMA. Robię to dla was – powiedział Marcin Najman.

Przypomnijmy – Najman przegrał swój ostatni pojedynek na Fame MMA 6. Jego przeciwnikiem był kulturysta nigdy wcześniej nie uprawiający sportów walki. Piotr Piechowiak znokautował Najmana w pierwszej rundzie. Najman padł po ciosie zadanym w płaszczyźnie bokserskiej.

-Mamy rok 2020 i 23. rok moich startów na różnych arenach sportowych. Dziś stałem się wolnym zawodnikiem po tym, jak wypełniłem kontrakt z organizacją FAME MMA. Dziękuję wszystkim organizacjom, w których na przestrzeni lat startowałem – mówił  Marcin Najman.

-Po walce z Piechowiakiem podjąłem decyzję, że czas kończyć. Jeżeli nie widzę ciosu, to znaczy, że refleks nie ten. Byłem bardzo dobrze przygotowany do tej walki, a jednak refleks okazał się nie ten. To znak i sygnał, że trzeba kończyć -tłumaczył zawodnik z Częstochowy.

Kolejna gala FAME MMA odbędzie się najprawdopodniej jesienią. Jednak z uwagi na Koronawirus trudno określić dokładną datę wydarzenia.Komentarze