Najnowsza PIOSENKA Zenona MARTYNIUKA! Zobacz VIDEO!

Najnowsza PIOSENKA Zenona MARTYNIUKA! Zobacz VIDEO!

Niemal każdy utwór Martyniuka to hit. Czy tak będzie i tym razem?

Fajni kochają Zenona za szczerość i pogodę ducha. W piosenkach Martyniuka (50 l.) nie znajdziemy wulgaryzmów czy niesmacznych aluzji. Wokalista zespołu Akcent największą popularność zyskał dzięki utworom „Gwiazda”, „Przez Twe oczy zielone” czy „Ona tańczy dla mnie.”

 

Trudne chwile

W ostatnich miesiącach, w rodzinie Martyniuków nie działo się dobrze. Słyszeliśmy o kłopotach syna Zenona i niechlubnym stylu, w jakim o nich informował >CZYTAJ TUTAJ

Ale życie biegnie dalej i nawet taka gwiazda disco-polo, jaką jest Martyniuk – musi wrócić do rzeczywistości. Każdy musi pracować i tak, 21 października odbyła się premiera najnowszego teledysku Zenona.

 

Inny Zenon?

Nowa piosenka Martyniuka nosi tytuł „Jola”. Oglądając teledysk, nie możemy się pozbyć wrażenia, że jest on znacznie spokojniejszy niż poprzednie.

Po pierwsze, mamy tu trzy scenerie – jest koncert, gdzie możemy oglądać fragmenty występów, następnie studio nagrań – tu widzimy śpiewającego Zenka, i na koniec plener – kobieta spacerująca po parku, Martyniuk w kawiarni i nad stawem.

Po drugie, sam Zenon jest spokojny, zamyślony. I po trzecie – modelka grająca tytułową Jolę to nie żadna trzpiotka, czy panienka w kostiumie kąpielowym. Nie, jest to kobieta elegancka i z pewnością po 30-tce.

Czytaj także: PUDELEK wyśmiał pomysł Macieja DOWBORA! Komentarz prezentera… BEZCENNY!

 

Jesienny hit?

Zenek Martyniuk najprawdopodobniej czuje się przygnębiony sytuacją, jaka miała miejsce w jego rodzinie. Albo – być może – po prostu poczuł jesienny nastrój. Zapewne stąd najnowsza piosenka Martyniuka pt. „Jola” jest taka stonowana.

Bez względu na powody, dla których nowy teledysk jest spokojny to, w dwa dni po premierze, utwór całkiem dobrą oglądalność. Na ten moment zyskał już ponad 400 tys. wyświetleń. Taka ilość daje nadzieję na to, że będzie to kolejny hit.

 

Jola czy Danka?

W refrenie piosenki, Zenon Martyniuk śpiewa:

 

„Jola, krzyknął za nią ktoś, kto ją zna
Jola, tak na imię ma, od dziś miłość ma”

 

A co na to jego żona, Danuta? 🙂

 

fot. you tube

 Komentarze