NAJWIĘKSZE WPADKI POLSKICH GWIAZD W 2020 ROKU! Tego nie można zapomnieć!

Kinga Rusin i jej „impreza” z Adele, wybryki Daniela Martyniuka, gwiazdy jako koronasceptycy – tak polscy celebryci wpadli w wir ośmieszenia! TO TRZEBA ZOBACZYĆ! 

2020 rok był bardzo obfity w skandale, ośmieszenia, żenujące wypowiedzi polskich celebrytów. Kto popełnił największą gafę i rozbawił całą Polskę?

Największą wtopę już na początku roku zaliczyła Kinga Rusin, która chwaliła się zdjęciami z imprezy zamkniętej, na której była Adele.

Fot. instagram.com/kingarusin

Następny na podium może uplasować się syn sławnego piosenkarza disco-polo – Daniel Martyniuk. Jego ekscesy z żoną i hulanki z pewnością pozostawiły spore echo wśród nas. Oczywiście nie obyło się bez depczących mu po piętach koronasceptyków wśród celebrytów, którzy mogą zająć trzecie miejsce na podium WPADEK ROKU! Dotyczy to m. in. Edyty Górniak, Violi Kołakowskiej oraz Ivana Komarenko!

Było jeszcze więcej wpadek, a wybranie tej najbardziej żenującej może być trudne. Niemniej możemy śmiało przyznać, jako obserwatorzy tych zajść, że było zabawnie i z pewnością się nie nudziliśmy!

Joanna Przetakiewicz i jej „wirtualni goście” w czasie pierwszej fali koronawirusa, bijatyka wokalistki zespołu Piękni i młodzi z mężem na imprezie Sylwestrowej czy gigantyczne zapomogi dla artystów od naszego rządu! Takie rzeczy tylko w naszym kraju!

Portal pudelek.pl utworzył ankietę, gdzie można głosować na najlepszą wpadkę. Można również podsunąć swój pomysł, który mógł umknąć dziennikarzom jak i osobom, które piszą artykuły w uwielbieniu życia celebrytów.

Zachęcamy do wzięcia udziału w pudelkowej ankiecie, a o jej wynikach z pewnością Was poinformujemy!

Wybierzmy razem ŻENADĘ ROKU 2020!💥 Miniony rok, pomimo ograniczonych pandemią możliwości promowania się celebrytów, i…

Opublikowany przez PUDELEK Niedziela, 27 grudnia 2020

Źródło: pudelek.pl

Zobacz także: Piękny widok za oknem i elegancka zastawa – tak spędziła święta Alicja Bachleda-Curuś!Komentarze