swastyki

Napadli na nią z powodu napisu na koszulce. Mężczyźni wycięli jej na brzuchu znak swastyki

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu w Poro Alegre. Trzech mężczyzn napadło na dziewczynę z powodu hasła na koszulce. Napastnicy wycięli jej brzuchu znak swastyki. 

Atak na dziewczynę miał miejsce dokładnie tydzień temu. 19-latka po wyjściu z autobusu została napadnięta przez nieznanych sprawców. Mężczyźni za pomocą scyzoryka wycięli jej symbol swastyki na ciele, a po zajściu uciekli. Kobieta choć wolała pozostać anonimowa, to zdecydowała się opublikować w sieci zdjęcie zrobione po napaści.  

 

 

Prawdopodobnie wszystkiemu winne było hasło na koszulce ofiary, które skierowane było przeciwko jednemu z kandydatów na prezydenta Brazylii. Napis #NieOn jest częścią kampanii skierowanej przeciwko politykowi Bolsonaro. Mężczyzna oskarżany jest przez media oraz swoich przeciwników o nawoływanie do przemocy oraz propagowanie napaści seksualnych.

 

 

Co ciekawe Jair Bolsonaro podczas jednego ze swoich wieców wyborczych we wrześniu tego roku, sam został zaatakowany i dźgnięty nożem. Ten prawicowy kandydat ma jednak sporo zwolenników w swoim kraju, którzy widzą w nim jedynego kandydata, który może zmienić coś w borykającej się z licznymi problemami Brazylii. 

 

 

Pod koniec października odbędzie się tam druga tura wyborów prezydenckich. W pierwszej Bolsonaro zdobył 46 procent głosów i zbrakło mu naprawdę niewiele, żeby wygrać. Gdyby osiągnął wynik o pięć oczek lepszy już byłby głową państwa. Jego rywalem będzie Fernando Haddad, który uzyskał 29 procent oddanych głosów.

 

 

 

 

ZOBACZ:PRZERAŻAJĄCE odkrycie. W jego ciele żyły robaki [WIDEO]

 

 

 

 

foto facebook / źródło dailymail.co.uk


Komentarze