Nastoletni nekrofil w rękach policji. Zamordował 14-latkę i wykorzystał jej zwłoki!

Na Wyspach właśnie rusza proces 16-letniego zwyrodnialca, który w kwietniu tego roku zamordował 14-letnią dziewczynkę. Wraz ze startem procesu opinia publiczna poznała wstrząsające  szczegóły tej zbrodni. Młodociany nekrofil wykorzystał zwłoki dziewczyny! 

Ofiarą napastnika była 14-letnia Viktoria Sokolova pochodząca z Litwy. Została zabita najprawdopodobniej poprzez uderzenie tępym narzędziem w tył głowy. Nekrofil zgwałcił ją i odbył także stosunek ze zwłokami dziewczyny, co wykazała sekcja zwłok. Ciało 14-latki odnalazł przypadkowy przechodzień w parku miejskim w Wolverhampton.

 

W związku ze sprawą został zatrzymany 16-letni chłopak. Obciążają go twarde dowody, w postaci próbek DNA zabezpieczonych w ciele ofiary, jak i zeznania jej znajomych i krewnych. Podejrzany nie przyznaje się jednak do winy.

 

ZOBACZ: Jego 11-letni syn był gejem. Postanowił to zmienić w makabryczny i bezwzględny sposób

 

 

Sprawa zbulwersowała lokalną społeczność. Po znalezieniu zwłok Viktorii zorganizowano zbiórkę na jej pogrzeb. Teraz wszyscy czekają na wyrok w sprawie, który zdaniem brytyjskich mediów może zapaść już za dwa tygodnie.

 

wprost.pl/ foto: west midlands police

Komentarze