Natalia Oreiro zaśpiewała jak KRÓLOWA! W stronę publiczności wykonała ten GEST! [WIDEO]

Natalia Oreiro zaśpiewała jak KRÓLOWA! W stronę publiczności wykonała ten GEST! [WIDEO]

Natalia Oreiro zaskoczyła i olśniła swoim występem w Zakopanem! Ten Sylwester z pewnością będzie kojarzony z piękną, urugwajską piosenkarką oraz aktorką.

W Polsce Natalia Oreiro jest znana przede wszystkim z kultowej telenoweli pt: „Zbuntowany anioł”. Mimo, że emisja serialu miała miejsce ponad dwie dekady temu, to na występ gwiazdy czekały tłumy. Wszyscy byli ciekawi, jak po tylu latach zaprezentuje się wokalistka. Natalia Oreiro podczas koncertu wyglądała zjawiskowo!

 

Na szczególną uwagę zasługują jej szlachetne kreacje. Piosenkarka wystąpiła w trzech bardzo eleganckich i jednocześnie stylowych sukniach. Jedna z sukien była pudrowo-różowa, druga czerwona, a trzecia niebieska.

 

Podczas swojego występu Natalia wykonała szlachetny gest w stronę publiczności. Z pewnością spodobał się on fanom! Wokalistka zanim zaczęła śpiewać, przywitała się ze wszystkimi w języku polskim.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Jarosław Bieniuk odpowie za przestępstwo! Grozi mu…

 

 

Na scenie piosenkarka wykonała m.in znany wszystkim przebój z serialu „Zbuntowany anioł” – „Cambio Dolor”.

Według nas gwiazda zapreznetowała się z niebywałą gracją oraz klasą niczym królowa! A Wy co sądzicie o występie piosenkarki?

 

 

 

 

Źródło:plotek.pl

Źródło zdjęcia:Instagram

Źródło nagrania:YouTubeKomentarze