Natalia Siwiec jest bardzo odważna! Zobacz, CO pokazała na instagramie! (FOTO)

Natalia Siwiec to modelka i celebrytka, a także jedna z wielu osób zarabiających dzięki instagramowi.

Na swoim profilu Natalia Siwiec ma 1,2 miliona obserwujących. Można więc się domyślić, że za jeden wpis otrzymuje nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Tym samym na profilu Natalii pojawia się wiele postów reklamowych.

 

I tak też było tym razem. Celebrytka promowała buty Carini. Zachęcała do udziału w konkursie oraz oferowała rabat na zakupy w sklepie internetowym tej firmy.

 

Wpis opatrzony był zdjęciem Natalii w sandałkach. I tu pojawił się problem, ponieważ stopy celebrytki tym razem nie wyglądały tak perfekcyjnie jak zazwyczaj. Internauci dostrzegli też – o zgrozo! – jakiś siniak. Niektórzy nawet zaniepokoili się wyglądem stóp Natalii Siwiec:

 

Pani Natalio chyba ma Pani chore paznokcie u stóp nie radziłbym ich malować przez dłuższy czas przez hybryde można łatwo dostać właśnie grzybicy.

 

Kontrowersyjne zdjęcie Natalii Siwiec – https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

 

W obronie modelki stanęła inna influencerka „mamaginekolog” (z 647 tys. obserwujących) czyli Nicole Sochacki-Wójcicka. Mama Ginekolog zaczęła wychwalać Natalię:

 

Natalia obserwuje cię od dawna- nawet kiedyś się poznałyśmy, nie wiem czy pamiętasz . Żadne twoje zdjęcie nie ujęło mnie tak jak to ❤️. Nie zrobione paznokcie u stóp 💪🏻💪🏻💪🏻To z jednej strony symbol obecnych czasów – a z drugiej odwaga 😉🤷🏼‍♀️ odwaga to cecha która zmienia świat na lepsze 💋💪🏻

 

Natalia odpisała do koleżanki instagramerki, wyjaśniając dlaczego ma obity paznokieć:

 

No co ty ciotka oczywiście, że cię pamietam,uwielbiam i obserwuje z zapałem. Myślałam nad tym czy wstawiać takie zdj, ale co tam😂 btw. To po prostu paluch na którego mi coś upadło i … i będzie chyba schodził pazur wkrótce 🤷🏽‍♀️

 

Natalia odważnie pokazuje paznokieć – https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

 

Pod postem pojawiło się niemal trzysta pełnych oburzenia komentarzy. Internauci w większości wyśmiali Mamę Ginekolog i jej wizję „odwagi”. Uznali, że odwaga dotyczy się robienia rzeczy istotnych i wielkich. Niektóre internautki żartowały: właśnie się dowiedziały że  są odważne bo nie mają pedicure!

 

>>>Wojewódzki poucza fanów! Masz problem z moim zarabianiem, to…

 

https://www.instagram.com/p/CAnh6fepDdJ/

fot. https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/Komentarze