Natalia Siwiec nominowana do słynnej antynagrody! Poszło o wypowiedź o czerniaku

Natalia Siwiec została właśnie nominowana do słynnej antynagrody „Biologiczna Bzdura Roku”. Jej wypowiedź o czerniaku i o promieniowaniu spotkała się z wyśmianiem celebrytki i z ostrymi komentarzami. Co takiego właściwie powiedziała?

 

Natalia Siwiec urodziła się 1 sierpnia 1983 roku w Wałbrzychu. Jest polską fotomodelką, celebrytką i influencerką. Wielką popularność zdobyła podczas Euro 2012, kiedy to została nieoficjalnie okrzyknięta Miss Euro 2012. Od tamtej pory często pojawia się w mediach mając tytuł celebrytki. Kobieta często lubi zabierać głos, nawet w sprawach na których się nie zna. Tak też było i tym przypadku. Jedna głupia, niefortunna wypowiedź dała jej nominację do nagrody „Biologiczna Bzdura Roku”.

 

 

Kto by się spodziewał, że celebrytka jest również autorytetem w kwestiach biologii i medycyny. Obserwuje ją ponad milion osób w mediach społecznościowych, w których wygłasza swoje teorie. Jedna z nich dotyczyła właśnie czerniaka i promieniowania. Jej zdaniem: „Nie ma dowodów naukowych potwierdzających, że czerniak występuje od słońca. Ani dowodów, że promieniowanie UV zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia raka skóry”.

 

Wypowiedź wielokrotnie modyfikowała, tłumaczyła się z niej. Ostatecznie nawet wpis usunęła z powodu wylanego wiadra krytyki.  Ale nic z tego, co raz wrzucisz do internetu tam zawsze pozostanie. Kobieta ma niewątpliwie wielką szansę na otrzymanie tej nagrody.

 

ZOBACZ TEŻ: Od nowego roku będą NOWE MIASTA w Polsce! Poznaj ich nazwy

 

Trzymamy mocno kciuki i liczymy na wygraną! Mamy jednak nadzieję, że takich trafnych wypowiedzi będzie jednak więcej. A to z kolei może oznaczać inne, ale jakże cenne nagrody w antynauce.

 

Źródło: Plotek.pl

Komentarze