Natalia Siwiec w kożuszku za 6500 zł. Internauci zarzucają jej hipokryzję!

Natalia Siwiec ma aż 1,3 miliona obserwatorów nic więc dziwnego, że publikowane przez nią posty trafiają do szerokiego grona odbiorców.

Nikt nie jest tak czujny, jak internauci, którzy wychwycą każdą niekonsekwencję danej gwiazdy czy celebrytki. Teraz Natalia Siwiec podpadła im swoim najnowszym zdjęciem. Modelka postanowiła promować firmę oferującą domki pod wynajem i napisała:

 

Jest najpiękniej! Polska jest piękna tylko trzeba odkryć te piękne miejsca

 

Internauci jednak zamiast podziwie widoki, zwrócili uwagę na kożuch, jaki miała na sobie Natalia.

 

https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

 

Takie wdzianko kosztuje 6500 zł. i jest w całości wykonane z owczej skóry. Obserwatorzy celebrytki dobrze pamiętają, że nie je ona mięsa, więc pozowanie w kożuchu z naturalnej skóry, uznali za hipokryzję.

 

Z niej taka wygetarianka jak z koziej dupy trąbka hahah

 

A podobno jesteś animal cruelty? Hipokryzja. No cóż ale kasa na koncie musi się zgadzać. Żałosne, że ludzie dla pieniędzy zrobią wszystko, nawet poglądy szybko zmieniają. 🤷‍♀️🤦‍♀️

– pisali.

 

>>>Agnieszka Woźniak-Starak stworzyła własną kolekcję ubrań. ILE kosztują firmowane przez nią stroje!

 

https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

 

Sama zainteresowana wyjaśniła, że:

 

po pierwsze jestem pescowegetarianką i nie nosze futer:) zwracam tez uwagę na to czy kosmetyki sa cruelty free i to jedyne deklaracje które komunikowałam. Produkty uboczne jedzenia mięsa nadal noszę (może oczywiście się to zmienić) czyli np.buty skórzane, płaszcze, torebki-czy krótki. Można to każdego dnia zauważyć na moim IG ✌🏼😃

 

Jednak te tłumaczenia Natalii Siwiec nie do końca przekonały wegetarian. Skoro celebrytka nie je mięsa, to nie powinna promować też wyrobów ze skóry.

 

>>>Superniania wystawiła na sprzedaż swoje mieszkanie. Przesadziła z ceną?Komentarze