Natalia Siwiec za wysoko podniosła nogi! Zobacz, co pokazała!

Natalia Siwiec (37 l.) to modelka, która zasłynęła jako „Miss Euro 2012”. Obecnie pracuje przede wszystkim jako celebrytka promująca różne produkty na swoim instagramowym profilu.

Tego typu zajęcie umożliwia różne wyjazdy zagraniczne i to nawet w dobie pandemii. Teraz właśnie Natalia Siwiec przebywa w Tulum (Meksyk), gdzie jest z mężem i córeczką, a także Marceliną Zawadzką i jej partnerem.

Z wyjazdu celebrytka zamieszcza nie tylko stories i zdjęcia pokazujące, jak spędzają czas na plażowaniu i kąpielach. Natalka znajduje też czas na pracę, czyli pozowanie. W Meksyku łączy więc przyjemne z pożytecznym.

 

Najnowsze zdjęcie, jakie zamieściła Natalia Siwiec prezentuje celebrytkę na plaży. Fale niemal omywają zgrabne ciało Natalii.

 

Tobie to dobrze u nas w Polsce jest -5°C i śnieg pada 🙄🙄🙄

Zdjęcie przepiękne 😍😍😍😍

Wooow!!! Od razu zimny grudniowy wieczór zamienił się w gorący sierpniowy poranek. Potrafisz zmieniać pogodę niczym Eurybia, grecka boginii pogody. Wyglądasz jak boginii… 🤩😍😲

Wyjątkowa uroda ,💫
magnetyzująca 🔥 🔥🔥🔥 🔥piękno doskonałe 👍

– zachwycali się internauci.

 

Niektórzy jednak zwrócili uwagę na ułożenie nóg Natalii Siwiec. Jeden z fanów uznał, że celebrytka pokazała nieco za dużo:

 

🔥ale za wysoko nozki 😘

 

co pokazała Natalia? – https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

 

Przyglądając się jednak uważnie temu zdjęciu, widzimy tylko… cień! Wygląda więc na to, że fana Natalki poniosła wyobraźnia 🙂

 

>>>Anna Mucha nie mogła powstrzymać śmiechu. Zobacz jej wpadkę!

 

Natalia na plaży – https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/
co tu widać? – https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

 

https://www.instagram.com/p/CITGTi2Jon9/

 Komentarze