Natasza Urbańska KRZYCZY na Instagramie! O co chodzi?

Natasza Urbańska zaskoczyła fanów. Wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym krzyczy! O co chodzi? Co się stało? Co chciała przekazać swoim fanom?

Na zdjęciu piosenkarka krzyczy. Ma szeroko otwartą buzię, odsłaniając przy tym białe zęby. Podnosi do góry ręce. Widać, że chce coś przekazać Internautom. Okazuje się, że chodzi o… nowy singiel artystki!

– Jak Wam się podoba mój nowy singiel? Link do Nieuchronne w bio. Możecie go też posłuchać dziś po 15:00 w @radiodlaciebie! Aaaa⚡️ – napisała.

Natasza ma czarne spodnie i bluzkę na ramiączkach, eksponującą jej piersi Do tego założyła grubą biżuterię, która nadaje zdjęciu elegancji.

Włosy opadają jej na piersi. Są wyprostowane. Natasza wygląda obłędnie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jak Wam się podoba mój nowy singiel? 🪐 Link do Nieuchronne w bio. Możecie go też posłuchać dziś po 15:00 w @radiodlaciebie ! Aaaa⚡️

Post udostępniony przez NATASZA (@nataszaofficial)

Co na to fani?

Singiel super❤️ Nataszko jak się Pani czuje z grzywka, bo ja się zastanawiam czy obcinać?

Podoba mi się i fryzura tez mi się bardzo podoba. Oglądałam Panią od dziecka w sumie, bardzo korzystna zmiana.

Nadaje się na czołówkę jakiegoś serialu

Mega!

Fot. Instagram

Natasza Urbańska jest piosenkarką, tancerką, aktorką i prezenterką. Od 1993 pracuje w teatrze muzycznym Studio Buffo. Na ekranie debiutowała w 1997 roku rolą w filmie „Sztos”.

Jest absolwentką VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Warszawie. Studiowała lingwistykę stosowaną, ale studiów nie ukończyła.

Jest żoną Janusza Józefowicza

Zobacz także: Aneta Zając cała we krwi! Kto ją pobił?

Fot. InstagramKomentarze