Naukowcy nie mają wątpliwości! TAKIE KOBIETY NIE DOCHOWUJĄ WIERNOŚCI…

seksoholizm

Naukowcy nie mają wątpliwości! TAKIE KOBIETY NIE DOCHOWUJĄ WIERNOŚCI… jeśli zastanawiacie się o jakie kobiety chodzi, koniecznie przeczytajcie nasz dzisiejszy artykuł. Szczegóły poniżej.

 

W ciągu ostatnich lat liczba zdradzających kobiet drastycznie wzrosła. Jak wynika z przeprowadzonych ankiet 1/3 kobiet nie dochowuje wierności. Dlaczego kobiety nie potrafią być wierne i decydują się na tzw. skok w bok? Okazuje się, że główną przyczyną takiego postępowania mogą być nasze geny. Gen DRD4 jest odpowiedzialny za produkcję dopaminy, utrwalacza naszych miłych wspomnień np. związanych z seksualnością. Jak udało się ustalić specjalistom, jego posiadaczki są bardziej skłonne do zdrady i mają mniej stabilne związki.

Zobacz też: 21-miesięczna dziewczynka znaleziona martwa w samochodzie! Wystarczył jeden błąd rodziców…

 

Kolejna ciekawostka. Nasze hormony również istotnie wpływają na to, czy dochowujemy wierności swojemu ukochanemu mężczyźnie. Panie z wyższym poziomem estradiolu – jednego z grupy estrogenów częściej zdradzają i w ciągu swojego życia mają więcej partnerów seksualnych.

 

Ostatnim powodem, dla którego kobiety decydują się na romans z innym mężczyzną jest poczucie samotności. Współczesna technologia daje nam sporo możliwości, byśmy dopuścili się zdrady… Tinder, Badoo, a także inne aplikacje na których poznajemy nowe osoby. To właśnie dzięki technologii ludzie stają się mniej uczuciowi, niż kilkadziesiąt lat temu.

Źródło: Super Express

Komentarze