Nawiedzony dom okazał się prawdziwy. Tajemnicze zajście w atrakcji rodem z horroru

Do tajemniczego wypadku doszło w atrakcji dla poszukiwaczy mocnych wrażeń. Zamiast rekwizytu użyto prawdziwego noża.  

Chociaż do halloween zostały jeszcze trzy tygodnie, w Stanach Zjednoczonych już zaczęła się gorączka związana z tym świętem. Jedną z atrakcji jest Nashville Nightmare w Madison, w stanie Winsconsin. To miejsce jak wskazuje sama nazwa stworzone jest dla tych co lubią się bać.  

 

Można tam przeżyć jeden z czterech przygotowanych przez twórców scenariuszy koszmaru. Występują w niej aktorzy, których zadaniem jest nas nastraszyć. 

 

Grupa nastolatków w trakcie, gdy przemierzała nawiedzony dom spotkała mężczyznę, którego omyłkowo wzięła za pracownika. Ten wręczył jednej z dziewczyn nóż, który wszyscy uznali za rekwizyt. Następnie powiedział jej, żeby dźgnęła nim kolegę. Dziewczyna wciąż myśląc, ze to zabawa zrobiła to. Okazało się, że to nie był rekwizyt. Wtedy nieznany mężczyzna zabrał nóż i zniknął.  

 

Rannego 29-latka przewieziono do szpitala. Wszystkie osoby potwierdziły tą samą wersję zdarzeń podczas składania zeznań policji. Według rysopisu, napastnik miał na twarzy makijaż przypominający czaszkę, nosił także słomiany kapelusz. Służby wciąż badają całą sprawę.

 

 

 

ZOBACZ:Niesamowity spektakl na niebie. Liczne doniesienia o UFO [WIDEO]

 

 

 

 

foto pixaby / źródło eu.tennessean.com

Komentarze