Nie daj się chorobie nowotworowej! IDŹ NA BADANIE I OTRZYMAJ PREZENT

Nie daj się chorobie nowotworowej! IDŹ NA BADANIE I OTRZYMAJ PREZENT

Łączy Nas Kobiecość to ogólnopolska akcja profilaktyki raka piersi, organizowana cyklicznie od 7 lat. Organizatorzy każdego roku badają ogromną grupę kobiet. Akcja ma na celu wykluczyć u kobiet groźną chorobę nowotworową – raka piersi. Nie daj się chorobie! Idź na badanie i otrzymaj prezent.

Statystyki są zatrważające. Rocznie na raka piersi umiera około 6 tysięcy Polek. To wciąż jeden z najczęstszych nowotworów złośliwych u kobiet. Możemy temu zapobiec korzystając z wyjątkowej akcji profilaktyki raka piersi.

Badania wykonywane są w mobilnych mammobusach i pracowniach stacjonarnych na terenie całej Polski oraz w Salve Medica Centrum Medycznym w Łodzi.

Bezpłatne badanie mammograficzne przeznaczone jest dla pań w wieku 50-69 lat, raz na dwa lata. Jeśli osoba nie kwalifikuje się do programu bezpłatnej profilaktyki, może skorzystać z badania w obniżonej cenie – 60 złotych.

Zobacz też: Kierowcy Bolta nie mają w Kielcach łatwego życia! Będą musieli zapłacić wysokie kary za…

Każda kobieta, która wykona badanie w ramach akcji, otrzyma wyjątkowy prezent – pełnowartościowy kosmetyk z asortymentu drogerii Rossmann.

Akcja trwa od 1.09.2019 do 31.10.2019 roku. 

Jak zapisać się na badanie?

Zadzwoń pod numer telefonu 42 254 64 10 lub 517 544 004, lub wejdź na stronę www.medica.org.pl

Zdjęcie: Instagram

 

 

 Komentarze