Nie mogli wziąć ślubu w obecności gości. Wpadli na niezwykły pomysł!

Nie mogli wziąć ślubu w obecności gości. Wpadli na niezwykły pomysł!

Ze względów bezpieczeństwa i obostrzeń związanych z panującą na świecie pandemią koronawirusa młoda para nie mogła wziąć ślubu w obecności gości. Nowożeńcy nie chcieli przekładać ceremonii i wpadli na niezwykły pomysł!

Liu Wenchao i Sun Hanxiao z Chin długo wyczekiwali daty swojego ślubu, niestety przypadła ona na trudny czas pandemii koronawirusa. Mimo wielu obostrzeń i zakazów w ceremonii mogło uczestniczyć tylko kilka osób. Młoda para postanowiła nie przekładać ważnego dla siebie wydarzenia i zorganizować specjalną niespodziankę dla osób, które ze względu na zakazy związane z epidemią nie mogły wziąć udziału w uroczystości. Nowożeńcy z Chin postanowili wziąć ślub w obecności kamer i transmitować go dla swojej rodziny i gości za pośrednictwem platformy Bilibili.

 

ZOBACZ:W dniu ślubu zrobił sobie zdjęcie! Gdy zauważył TEN SZCZEGÓŁ, zamarł!

 

27-letni Liu Wenchao i jego rówieśnica Sun Hanxiao byli zaskoczeni kiedy dowiedzieli się, że wydarzenie obejrzało ponad 3 miliony internautów! Młoda para jest prze szczęśliwa, że udało im się pobrać w tak trudnym dla wszystkich okresie. Liu, który pracuje jako nauczyciel matematyki przyznał, że pomysł transmisji na żywo podsunęli mu uczniowie. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, ponieważ spragnieni pozytywnych informacji internauci tłumnie zasiedli przed monitorami komputerów i obejrzeli ich ceremonię. Cała uroczystość trwała godzinę, a młoda para wystąpiła w tradycyjnych strojach. Nowożeńcy dostali setki tysięcy gratulacji i życzeń szczęścia, co jest dla nich najlepszym prezentem jaki tylko mogli dostać.

 

ZOBACZ TAKŻE:Ta świadkowa zwariowała? Nie uwierzysz, w co się ubrała na ślub swojej siostry…

 

źródła: o2.pl, foto: pixabay.com

 

 Komentarze