„Nie obronił się…” Przekazano wiadomość nt. Pawła Królikowskiego.

Fani przyjęli tę wiadomość ze smutkiem. Paweł Królikowski w warszawskim szpitalu. Są nieoficjalne informacje.

 

Aktor Paweł Królikowski już niemal dwa miesiące temu trafił do szpitala. Artysta znalazł się na oddziale onkologii jednego z warszawskich szpitali. Jak wiadomo sytuacja miała związek z jego operacją guza mózgu. Ten zabieg przeprowadzono w 2015 roku. Niestety skutki choroby nowotworowej dały o sobie znać właśnie w zeszłym roku. Najpierw aktor źle poczuł się w maju 2019. Po krótkiej hospitalizacji powrócił jednak do aktywności zawodowej. Niestety kolejnym razem nie miał tyle szczęścia, przed Świętami Bożego Narodzenia ponownie znalazł się w szpitalu.

 

 

Pawła Królikowskiego szeroka publiczność zna przede wszystkim dzięki roli Kusego w serialu Ranczo. Ponadto aktora oglądaliśmy w kultowym serialu „Pitbull” Patryka Vegi, gdzie gwiazdor wcielił się w rolę policjanta. Od kilku lat artysta jest jurorem w show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Niestety przekazano smutne informacje na temat Pawła Królikowskiego. Aktor w szpitalu…

… po wykonanych zabiegach złapał infekcję. Nie wiadomo, czy to już kolejny raz, odkąd aktor trafił do szpitala. Przypomnijmy – Królikowski przeszedł niedawno operację usunięcia krwiaka pooperacyjnego. Jednak aktualnie pobyt w szpitalu cały czas się wydłuża. Wszystko w wyniku osłabionego organizmu.

 

 

– (…) jego osłabiony operacją i agresywnym leczeniem onkologicznym organizm nie obronił się przed szpitalnym zakażeniem – pisze portal pomponik.pl . Informację potwierdziła osoba z otoczenia artysty. Pozostaje życzyć Pawłowi szybkiego powrotu do zdrowia.

 

fot. YouTubeKomentarze