Nie otwierali drzwi od swojego pokoju. Makabryczne odkrycie w hotelu w Gliwicach!

Przerażającego odkrycia dokonali pracownicy hotelu klasy biznes w Gliwicach. W jednym z pokojów znaleziono zwłoki dwóch osób w jacuzzi. Para miała wykwaterować się, jednak nie zrobiła tego na czas. To wzbudziło podejrzenia personelu.

 

Dwie osoby – 34-letnia kobieta i 39-letni mężczyzna – zakwaterowały się w hotelu w piątek po południu. Mieli zostać na jedną noc. Gdy w sobotę po godzinie 12 wciąż nie oddali klucza od pokoju, personel hotelowy postanowił sprawdzić co się dzieje.

 

Drzwi od pokoju pozostawały zamknięte i nikt nie odpowiadał na wezwania do otworzenia drzwi. Przy pomocy zapasowych kluczy obsługa weszła do środka i zastała przerażający widok. W jacuzzi leżały nagie zwłoki obojga gości.

 

ZOBACZ: TRAGICZNA ŚMIERĆ w hotelu. Przez kilka dni NIKT jej nie pomógł!

 

Na miejsce wezwano policję i prokuratora. Wszystko wskazuje na to, że do śmierci obojga nie przyczyniły się osoby trzecie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w pokoju i łazience znaleziono dużo butelek po alkoholu i przeróżnych specyfikach, np. viagrze. Być może para zmarła z powodu przedawkowania lub zmieszania jakiś substancji. To wyjaśni sekcja zwłok.

 

wp.pl foto pixabayKomentarze