Nie podał klientce kawy z bardzo ważnego powodu! W zamian otrzymał napiwek o jakim mu się nawet nie śniło!

Ogromna przykrość, a później nie mniejsze zaskoczenie tak w skrócie można opisać przygodę jaka spotkała pracownika Starbucksa w San Diego (USA). Lenin Gutierrez spotkał się ze sporymi nieprzyjemnościami kiedy odmówił jednej z klientek podania kawy. Kelner zrobił to, ponieważ kobieta nie miała na twarzy maseczki ochronnej.

Sfrustrowana kobieta mocno się zdenerwowała na młodego pracownika Starbucksa, zrobiła mu zdjęcie, a później opublikowała je w sieci grożąc, że następnym razem poda go na policję. Lenin mocno przeżył całą sytuację, ale jak sam przyznał postąpił zgodnie z procedurami i nie chciał robić wyjątków. Jego zachowanie spotkało się ze sporym poparciem internautów, którzy postanowili go za nie sowicie nagrodzić. Mężczyzna dostał największy napiwek w swoim życiu, a Amber, która go skrytykowała sama spotkała się z falą negatywnych komentarzy.

 

 

Chłopak ku swojemu ogromnemu zaskoczeniu otrzymał napiwek w wysokości 17 tysięcy dolarów (prawie 68 000 złotych) w ramach rekompensaty za stres i przykry incydent z jakim miał do czynienia. Internauci zebrali dla niego pieniądze za pomocą zbiórki na stronie GoFoundMe. Guttierez przyznał, że w życiu nie spodziewał się, że spotka go coś tak niesamowitego. Chłopak powiedział, że pieniądze wykorzysta na edukację i realizację marzenia jakim jest kurs tańca, ponieważ w przyszłości chciałby zostać zawodowym tancerzem.

 

I’ve received numerous messages asking for my side of the story. Since this seems to be the most popular thread I decided to post my personal experience here. Thank you all for the love and support.

Gepostet von Lenin Gutierrez am Mittwoch, 24. Juni 2020

 

źródła: o2.pl, foto: pixabay.comKomentarze