Nie tylko Edyta Górniak! Natalia Kukulska w OGNIU KRYTYKI po występie ku czci Krawczyka! (ZOBACZ!)

Natalia Kukulska wystąpiła podczas koncertu „Pamiętam Ciebie z tamtych lat-The Best of Krzysztof Krawczyk”. Piosenkarka zaśpiewała słynny przebój legendarnego muzyka. Jednak  jej występ spotkał się z dużą krytyką odbiorców.

Nieudane aranżacje?

Najpierw krytyka spadła na Edytę Górniak, która wystąpiła w Opolu z piosenką na cześć zmarłego Krzysztofa Krawczyka. Piosenkarka zaśpiewała przebój „Trudno tak”, który niegdyś zmarły muzyk wykonywał wspólnie z Edytą Bartosiewicz. Niestety występ Edyty Górniak krytykowało wiele osób. Nie podobały się angielskie teksty autorstwa divy czy jej komentarze podczas opolskiego występu. W ogniu krytyki znalazła się też Natalia Kukulska.

Kukulska krytykowana

Piosenkarka została skrytykowana za zaśpiewanie przeboju Krzysztofa Krawczyka „To, co dał nam świat”. Przed swoim występem artystka opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcia z prób przed koncertem. Zachwycała się między innymi aranżacją utwory. Pisała:

Spotkać się muzycznie z orkiestrą pod batutą wspaniałego Tomka Szymusia to wielka przyjemność. Tomek wyczarował dla mnie piękną aranżację pewnej piosenki.

Podczas swojego występu w opolskim amfiteatrze, artystka wspominała okoliczności powstania przeboju „To, co dał nam świat”. Kukulska mówiła:

Rok 1980, w którym zginęła mama. Przyjaźnili się… lubili… (…) Wrażliwy, ciepły, uduchowiony… dowcipny, znakomity wokalista. Niezaprzeczalnie postać polskiej piosenki, która na stałe ma miejsce na piedestale. Łatwego życia nie miał, ale wiem, że zaznał spełnienia jako artysta i człowiek.

screen Instagram/Natalia Kukulska
screen Instagram/Natalia Kukulska

Nieprzychylne komentarze

Internauci skrytykowali występ Natalii Kukulskiej. Nie podobał się aranż kultowej już piosenki Krzysztofa Krawczyka, ani wykonanie artystki. Odbiorcy pisali:

Piosenka piękna, ale pani wykonanie jej, przepraszam, ale nie takie. Po co kombinować , po co. Szkoda wielka.

Oglądam koncert na TVP1… Czemu taka fatalna aranżacja, tak pięknego utworu „To, co dał nam świat”? Czemu Pani na to pozwoliła?.

Natalio, czytałaś pewnie komentarze po koncercie Krzysztofa Krawczyka, niech pani weźmie do serca te uwagi, bo tego się słuchać nie da. Popsułaś tak piękną piosenkę. Następnym razem zostań w domu.

Czy faktycznie występ Natalii Kukulskiej wypadł aż tak źle? Może internauci są zbyt surowi?

screen Instagram/Natalia Kukulska

 

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram/Natalia KukulskaKomentarze