Nie tylko restauracja. Lewandowscy otwierają nowy biznes. Co będą sprzedawać?

Anna i Robert Lewandowscy to najbardziej popularna para w Polsce. Stali się sławni za sprawą sportowych wyczynów Roberta. To jednak im nie wystarcza, bowiem prowadzą jeszcze wiele projektów. Co więcej najbliższym czasie planują kolejny.

Prywatne życie Anny Lewandowskiej skupia się wokół dzieci i męża. Dla kobiety jest to jednak za mało. Dowodem tego jest jej firma byAnn. Z kolei Robert oprócz piłki nożnej zamierza wspólnie z synem Magdy Gessler otworzyć restaurację.

Wydaje się dużo? To jednak nie koniec. Para nie zamierza spocząć na laurach.

Lewandowscy podjęli się założenia firmy zajmującej się suplementami. Na stronie internetowej Anny Lewandowskiej foods by ann już są dostępne te specyfiki.

Jak czytamy na stronie:

Gdy tylko dbamy mniej o jeden obszar, to pojawiają się problemy z pozostałymi. Dlatego też z pomocą przychodzą produkty Levann, które zadbają o harmonię w każdym obszarze Twojego życia. Dzięki nim holistycznie podejdziesz do tematu zdrowia, dołączysz do osób dla których ważne jest dobre samopoczucie i chcą prowadzić zdrowy styl życia.

Poznaj nasze nowe naturalne produkty, które stworzyliśmy z myślą o każdym z Was.

Spośród dostępnych można wyróżnić m.in. te, których zadaniem jest oczyszczenie, przyspieszenie metabolizmu czy poprawienie koncentracji. Małżeństwo w swojej ofercie ma również zestawy minerałów, z podziałem dla mężczyzn i dla kobiet.

Cena tych ostatnich wydaje się nie być zbyt wygórowana, gdyż opiewa na 69,99 zł za 30 tabletek. Jak na markę sygnowaną nazwiskiem najlepszego piłkarza, to nie jest tak źle.

A wy co myślicie? Skusicie się na suplementację od Lewandowskich? Jeżeli tak, to dajcie znać czy zauważacie poprawę.

My zapewne kupimy te wpływające na energię, żebyśmy jeszcze więcej mieli siły dla was pisać.

Źródło: sklep internetowy foods by Ann

Zdjęcia: Instagram/Robert Lenwadowski

 

Źródło: https://www.instagram.com/p/B3AI-h0o02a/


Komentarze