NIE uwierzycie ILU mężów miała Elżbieta Jaworowicz!

Elżbieta Jaworowicz należy do jednej z najpopularniejszych dziennikarek śledczych w Polsce. Jej program „Sprawa dla reportera” emitowany w każdy czwartek w TVP 1 cieszy się ogromną popularnością. Mało kto wiedział jednak ilu mężów miała do tej pory Elżbieta Jaworowicz! Jedno jest pewne, dziennikarka nie narzekała na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej.

Prowadząca „Sprawę dla reportera” raczej rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, a tym bardziej o związkach z mężczyznami. Okazuje się, że jedna z największych gwiazd TVP, która była i jest piękną kobietą miała trzech mężów! Pierwszym, który skradł jej serce i stanął z nią na ślubnym kobiercu był tajemniczy biznesmen, którego imienia i nazwiska Elżbieta Jaworowicz nie chce zdradzać. Nie wiadomo również nic na temat tego co było powodem zakończenia małżeństwa, które owiane było mgłą tajemnicy.

 

ZOBACZ:[WIDEO] Dziennikarka POBITA przez rolnika. Nie wiadomo, czy kobieta…

 

Drugim partnerem popularnej dziennikarki był rajdowiec o nazwisku Jaworowicz. Na jego temat również nie wiemy zbyt wiele. Trzecim i ostatnim wybrankiem serca prowadzącej „Sprawę dla reportera” był Eugeniusz Mleczak. Para nim powiedziała sobie sakramentalne „Tak” w 2000 roku, przez kilka lat regularnie się ze sobą spotykała. Elżbieta Jaworowicz raczej unika rozmów na temat swojego obecnego męża i jest bardzo dyskretna. Dziennikarka przyznała jedynie kiedyś, że partnera ceni za dużą wrażliwość i bardzo silny charakter.

 

ZOBACZ TAKŻE:Chora DZIENNIKARKA BŁAGA o SZANSĘ na ŻYCIE! Kobieta napisała PORUSZAJĄCY LIST do MINISTRA ZDROWIA

 

 

źródła: lelum.pl, foto pixabay.com

 Komentarze