Nie uwierzysz KIM JEST TEŚĆ PAWŁA DOMAGAŁY! Znasz go z kultowego serialu!

Paweł Domagała to urodzony we Wrocławiu, 35-letni aktor, piosenkarz, muzyk i kabareciarz. Jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie.

Przez wiele lat współpracował  m.in. Teatrem Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego oraz Teatrem Dramatycznym im. Gustawa Holoubka, Teatrem Montownia, Teatrem „Polonia”, a także Teatrem Powszechnym. 

Domagała jest aktorem, który cieszy się ogromną popularnością i sympatią widzów. Mogliśmy widzieć go w następujących filmach: „Wkręceni”, „Wkręceni 2”, „Dzień dobry, kocham Cię”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Serce nie sługa”, „Gotowi na wszystko. Exterminator”. 

Od kilku lat Paweł Domagała sukcesywnie spełnia się także w roli wokalisty i muzyka. 16 czerwca 2018 wydał singel „Weź nie pytaj”, zwiastujący jego drugi album studyjny, zatytułowany 1984. Utwór stał się hitem, a teledysk do piosenki został odtworzony w serwisie Youtube około 112 milionów razy! 

Mało kto wie, że prywatnie aktor związany jest Zuzanną Grabowską, z którą ma dwie córki: Hanię oraz Barbarę. Teściem Domagały jest wybitny aktor Andrzej Grabowski, który zdobył nasze serca rolą Ferdynanda Kiepskiego w serialu „Świat według Kiepskich”. Grabowski wcielił się również w postać Jacka Goca „Gebelsa” w serialu Pitbull (reż. Patryk Vega). 

Wiedzieliście, że Domagała ma sławnego teścia?

 

 Komentarze