Nie uwierzysz, z kim Krzysztof Ibisz spędził weekend w górach! Są fotki!

Krzysztof Ibisz mógł wreszcie odpocząć. Właśnie zakończyła się kolejna edycja „Tańca z Gwiazdami”, którą prowadził. Prezenter wyjechał w góry w towarzystwie… Są zdjęcia z tej wyprawy!

Krzysztof wybrał się na urlop ze… swoim psem Nicponiem! Krzysztof pochwalił się fotkami z wyjazdu. Widać na nich, że prezenter i jego pies są bardzo zadowoleni z wycieczki. Wręcz promienieją ze szczęścia!

– Po dwóch miesiącach bardzo intensywnej pracy i finale @tanieczgwiazdami 💃 potrzebowaliśmy kilka dni dla siebie z @nicpon_super_pies🐾❤️ . Znaleźliśmy miejsce w sercu Karkonoszy, gdzie zwierzęta są traktowane jak prawdziwi goście🐾. Jutro już wracamy do rzeczywistości….. Pozdrawiamy🐾❤️ – napisał.

Krzysztof pozował w szarym sweterku i skórzanej kurtce. Do tego ubrał dżinsy.

Z kolei Nicpoń miał czerwoną smycz. Nie potrzebował już żadnych innych dodatków, bo wyglądał niesamowicie.

Co na to fani?

Cudowny ten Nicpoń 😘

Piękny piesek 😍

Jak cudownie. Złota, polska jesień! Nicpoń pewnie w 7 niebie 🐶🍁🍃🍂🍄

Słodziak 😍

Udanego odpoczynku dla Was : )

Fot. Instagram

Krzysztof Ibisz jest aktorem i prezenterem telewizyjnym. Ukończył III Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia PAX pw. św. Augustyna w Warszawie. Jest absolwentem Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi i studiów podyplomowych w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Jest związany z Polsatem. Prowadzi „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i „Demakijaż”.

Zobacz także: Nina Tyrka ociera się pupą o… To zdjęcie rozgrzeje Cię na dobre!

Fot. InstagramKomentarze