Nie wiesz co to Instant Karma? Ten film to najlepszy przykład! [VIDEO]

Nie wiesz co to Instant Karma? Ten film to najlepszy przykład! [VIDEO]

Instant Karma – to popularne w internecie określenie sytuacji, w której ktoś robi coś bardzo głupiego, groźnego, nierozważnego lub złego i natychmiastowo zostaje za to pokarany. Mamy dla Was filmik instruktażowy, żebyście to lepiej zrozumieli!

Kierowca tego renaulta nie mógł wytrzymać wolno jadącego seicento, w związku z tym postanowił złamać wszelkie możliwe przepisy. Wyprzedził zawalidrogę na podwójnej ciągłej, na zakręcie i… tuż przed kontrolującą auta słowacką policją! 

 

 

 

Naprawdę nie mamy pojęcia, jak można było być tak niezorientowanym i nie zauważyć dwóch postaci w odblaskowych kurtkach na poboczu! Niemniej jednak wrzucamy ten film nie tylko jako przestrogę dla kierujących – wszak czasem wolno jadący samochód przed nami nie robi tego bez powodu – ale też jako świetną ilustrację zjawiska Instant Karma.

 

 

ZOBACZ TEŻ: Ten NOWOTWÓR coraz częściej atakuje MĘŻCZYZN. Można się przed nim uchronić

 

Kompilacje z nagraniami tego typu – a więc szybkiej kary za głupie zachowanie – biją rekordy popularności w sieci. Jesteśmy tylko ludźmi i czasem nic tak nie cieszy jak czyjeś potknięcie!Komentarze