Nie żyje 25-letni Policjant. Samobójstwo czy nieszczęśliwy wypadek?

16 sierpnia w Inowrocławiu doszło do tragedii. 25-letni Policjant nie żyje.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano na komisariacie policji w Inowrocławiu. Młody Policjant postrzelił się w głowę.

 

zdjęcie ilustracyjne – https://www.facebook.com/PolicjaPL

 

Na miejsce wezwano pogotowie i funkcjonariusz został przetransportowany helikopterem do szpitala w Bydgoszczy. Jednak Policjanta nie udało się uratować i mężczyzna zmarł.

 

W tej sprawie śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Inowrocławiu. Na razie wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu. Pozostaje jednak pytanie czy był to wypadek czy próba samobójcza?

 

Jak podaje serwis ino.online, Policjant targnął się na własne życie:

 

…znałem tego policjanta. Miałem z nim kontakt. Trudno wypowiadać się, co do przyczyn tej tragedii, jednak jako związek zawodowy nie mieliśmy sygnałów, aby miał on problemy w służbie. Wydaje mi się, że była to chwila załamania. (…)

 

Żałuję, że nie zwrócił się do swoich kolegów z jednostki o pomoc. Wiem, że oni do końca walczyli o jego życie i że wezwano na miejsce śmigłowiec. Teraz chcemy godnie go pożegnać

– powiedział serwisowi Piotr Kujawa, przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w województwie kujawsko-pomorskim.

 

Czy faktycznie było to samobójstwo, wyjaśni śledztwo prokuratorskie. Sekcję zwłok Policjanta zaplanowano na 23 sierpnia.

 

>>>Wyskoczył z jadącego samochodu i zniknął! Policja prosi i pomoc w poszukiwaniach 26-latka.

 Komentarze