NIE żyje gwiazdor disco polo! Tragiczny WYPADEK.

To jeden z najczarniejszych dni w świecie disco polo. Nie żyje znany artysta.

Disco Polo to jeden z najpopularniejszych gatunków muzycznych w naszym kraju. Niewielu Polaków wyobraża sobie imprezę sylwestrową, urodziny czy wesele bez takich hitów jak „Jesteś szalona” zespołu Boys czy hitów Zenka Martyniuka „Przez twe oczy zielone”, „Przekorny los” albo „Prawdziwa miłość to Ty”. Polacy pokochali ten gatunek muzyczny i nic nie wskazuje na zmianę tej sytuacji. Niestety zmarł uwielbiany gwiazdor.

”Nie żyje gwiazdor disco polo” -można przeczytać w wielu informacjach prasowych. Fani za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazują kondolencje rodzinie zmarłego. Ponadto opłakują wspólnie swojego idola, którego na żywo już nigdy nie usłyszą. Miliony Polaków są w szoku. Wielu nie mogło uwierzyć w to, co usłyszało. Niestety nie żyje…

… Marcin Felek. Gwiazdor zginął tragicznie po tym, jak próbował pomóc dwóm mężczyzną. Niestety sam utonął. Dramat rozegrał się miejscowości Rudnik Pierwszy. Tam wokalista zespołu NoLime bawił się jako gość na wieczorze kawalerskim. Dwóch innych gości postawiło wypłynąć na jezioro. Nagle wpadło do wody i prosili o pomoc. Artysta błyskawicznie ruszył na ratunek.

Niestety sam zginął pod wodą.  Artysta miał znajdować się pod wodą ponad 30 minut. Ciało wyłowili nurkowie. Gwiazdor osierocił dwójkę dzieci. To czarny dzień dla branży disco polo.

 Komentarze