Nie żyje jeden z uczestników „Chłopaków do wzięcia”! Był najbardziej lubianą postacią!

Fani „Chłopaków do wzięcia” nie kryją rozpaczy po smutnej wiadomości o śmierci jednego z uczestników programu. Odeszła prawdziwa gwiazda i dusza cieszącego się dużą popularnością show jaki mogą oglądać widzowie Polsatu. Oficer Wiesiek zmarł 12 stycznia, a informacja o jego śmierci pojawiła się w mediach społecznościowych.

O tym, ze  Wiesław z „Chłopaków do wzięcia” nie żyje fani dowiedzieli się dwa dni po jego śmierci. Smutna informacja, która to potwierdziła pojawiła się na oficjalnym profilu gwiazdy programu. „W niedzielę niespodziewanie odszedł od nas na ostatnią wartę Oficer Wiesiek. Człowiek który walczył za Polskę na wielu frontach. Uczestnik rekonstrukcji historycznych i zlotów aut zabytkowych, jeden z bohaterów serialu Chłopaki do wzięcia. Będzie nam ciebie brakowało… ” Informacja o śmierci oficera Wieśka była wielkim szokiem dla jego kolegów i fanów.

 

ZOBACZ:Nie żyje jeden z bohaterów programu „Chłopaki do wzięcia”. Rozpacz wśród widzów!

 

Fani gwiazdora nie mogli uwierzyć w tragiczną informację, która okazała się jak najbardziej prawdziwa. Zmarły 12 stycznia oficer Wiesiek spoczął 17 stycznia na cmentarzu parafialnym w Józefowie koło Zamościa. Mężczyzna zasłużył sobie na uznanie fanów dzięki udziałowi w polsatowskiej produkcji „Chłopaki do wzięcia”, z której dał się poznać jako miłośnik mundurów stąd jego przydomek „Oficer”. Ponadto był niezwykle ciepłym i towarzyskim człowiekiem, o czym w komentarzach pod postem o jego śmierci wspominają internauci. Niektórzy uważają, że takiej postaci jak on nie będzie łatwo zastąpić.

 

W niedzielę niespodziewanie odszedł od nas na ostatnią wartę Oficer Wiesiek. Człowiek który walczył za Polskę na wielu…

Gepostet von Oficer Wiesiek am Dienstag, 14. Januar 2020

 

ZOBACZ TAKŻE:Nowy facet Gardias ZSZOKOWAŁ jej fanki! Ma CAŁE CIAŁO W…

 

źródła: se.pl, facebook.com foto: pixabay.com,

 

 

 

Komentarze