Nie żyje jeden z uczestników „Sanatorium Miłości”. Fani i rodzina w żałobie

polskiego kina, wiedźmina, geralta, raper, wrestlingu, bramkarz, "Sanatorium Miłości", czy wiemy, że umieramy? partnerka

Informacja pojawiła się na oficjalnym profilu produkcji na portalu Facebook. W wieku 67 lat w wyniku nagłej choroby zmarł Cezary Mocek – jeden z najpopularniejszych uczestników „Sanatorium Miłości”.

Z niewypowiedzianym żalem chcielibyśmy poinformować o odejściu od nas, w wyniku nagłej choroby, Cezarego Mocka, jednego z dwunastu uczestników programu „Sanatorium Miłości”. Cezary na każdym kroku udowadniał, jak był wyjątkowym i niepowtarzalnym człowiekiem. Szczerym, bezpośrednim, niezwykle ujmującym. To ktoś, kogo trudno było nie obdarzyć sympatią od pierwszej chwili, pierwszego spotkania. Cezary potrafił oczarować nie tylko swoich partnerów z programu, ale też jego ekipę oraz wszystkich tych, którzy mieli przyjemność i zaszczyt się z nim spotkać. Dzisiaj ból i smutek towarzyszy nam wszystkim. Odszedł ktoś, kto na długo pozostanie w naszej pamięci i naszych sercach. Dobranoc Cezary…

 

 

Cezary Mocek zdecydował się na udział w programie „Sanatorium Miłości” po namowach córki. W 2008 roku stracił żonę, która zginęła potrącona przez samochód. Nie mógł poradzić sobie z tą stratą. Jedynym ratunkiem były lekcje tańca – ale wciąż doskwierał mu brak stałej partnerki.

 

ZOBACZ: [VIDEO] Katastrofa w Rosji: miasta tego regionu zasypał czarny śnieg! Obrazy jak z horroru!

 

Wreszcie zdecydował się na udział w kastingu. Był jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych uczestników programu. Na planie znalazł wspólny język z Teresą, z którą bardzo lubił tańczyć.

 Komentarze