„NIE żyje najważniejsza postać „Ranczo”! Bez niego…”

-Nie żyje najważniejsza postać Ranczo. Bez niego serialu w ogóle by nie było – mówi osoba związana z serialem.

Ranczo to serial, który podbił serca milionów Polaków. Losy mieszkańców gminy Wilkowyje ponad 10 lat śledziła co tydzień kilkumilionowa widownia. Wiadomość o zakończeniu produkcji w 2016 roku wstrząsnęła fanami. Wielu z nich wyszło z inicjatywą wznowienia zdjęć ich ulubionego serialu. Ostatecznie powstanie film, jednak pojawiła się fatalna wiadomość. Zmarła osoba bez której serialu prawdopodobnie by nie było.

Fani serialu pogrążyli się w smutku. Wielu z nich nie mogło pogodzić się ze stratą tak ważnej osoby. Bez niego „Ranczo” nigdy mogło nie powstać. To on dostarczył widzom wiele chwil wzruszeń, uśmiechu a także łez. Niestety odszedł…

Andrzej Grembowicz. Był jednym z głównych pomysłodawców serialu – scenarzystą produkcji. Wiadomość 19 listopada przekazał reżyser „Ranczo” Wojciech Adamczyk :

-Odszedł Andrzej Grembowicz, scenarzysta RANCZA, SIŁY WYŻSZEJ, DZIEWCZYN ZE LWOWA, RANCZA WILKOWYJE, RODZINY ZASTĘPCZEJ… Wielu jeszcze filmów i seriali. Mistrz słowa, Artysta z wielką wyobraźnią i wielkim sercem, wybitny Komediopisarz. Z przejęciem i troską obserwował otaczającą rzeczywistość, trafnie ją diagnozował, ale krytyczny opis zawsze nasączał ciepłem i życzliwością dla drugiego człowieka. Stworzył niezwykłą, wielobarwną galerię postaci, które będą za nim tęsknić. My też. Jędrku, dziękuję za wszystko – napisał Wojciech Adamczyk na swoim profilu społecznościowym.

Fot. Kadr z serialu Ranczo.Komentarze