NIE ŻYJE polska MILIONERKA! Została zamordowana z ZIMNĄ KRWIĄ!

NIE ŻYJE polska MILIONERKA! Została zamordowana z ZIMNĄ KRWIĄ!

Szwedzka policja żyje sprawą śmierci Polaków. Poinformowano, że zmarła polska milionerka oraz jej mąż. Niestety, śmierć małżeństwa jest ogromną zagadką. Ciała znalazły pielęgniarki. Przed zdarzeniem w mieście Arlov ktoś miał zadzwonić do ich drzwi i uciec.

Morderca mógł włamać się pomiędzy wizytami pielęgniarek, które w tym dniu odwiedziły parę. Zbrodnię odkryto 6 października w szwedzkim mieście Arlov. Pielęgniarze i pielęgniarki pojawiały się u 70-letniej Polki kilka razy dziennie. Milionerka miała niepełnosprawnego męża. Dotychczasowe ustalenia policji wskazują na to, że mordercy czekali aż małżeństwo zostanie samo. Wtedy właśnie chcieli zaatakować.

Gdy odbywała się pierwsza wizyta pielęgniarki doszło do dziwnego zdarzenia. Ktoś zadzwonił do drzwi. Wtedy kobieta je otworzyła i nie było za nimi nikogo. 3 godziny później na kolejnej wizycie zastano już ciała mężczyzny i kobiety. Okazuje się, że do śmierci doprowadziły uderzenia tępym narzędziem. Szwed – mąż Polki został znaleziony martwy w swoim wózku inwalidzkim, natomiast kobieta leżała na ziemi przykryta kocem. Policja podejrzewa, że ciało zostało przeniesione, a napad miał charakter rabunkowy. Wszystko przez to, że były widoczne ślady przeszukiwania szafek oraz całego domu. Widać, że sprawcy działali pod presją czasu.

 

ZOBACZ:SZOKUJĄCE informacje ws. Mariana Banasia! Ma dwie…

 

Małżeństwo w ubiegłym roku sprzedało swoją willę i miało przenieść się do mniejszego domu w Arlov. Zawsze nam jest bardzo smutno gdy czytamy, że za granicą zginęli Polacy. Rodzinie składamy najszczersze kondolencje.

źródło: o2.pl fot. ilustracyjne

 Komentarze