Nie ŻYJE uwielbiany aktor „Barw Szczęścia”! Odszedł niespodziewanie.

Dramatyczne informacje. Nie żyje uwielbiany aktor serialu „Barwy Szczęścia”.

Gwiazda „Barw Szczęścia”,którą kochały miliony fanów nie żyje. Aktor był szczególnie  zasłużoną postacią w szpalerze polskich artystów. To niewątpliwie postać, której kreacje aktorskie na długo pozostaną w pamięci widzów. Ta śmierć to wielka strata dla polskiej kinematografii. Świat kultury pogrążył się w żałobie.

Widzowie „Barw Szczęścia” pogrążyli się  w rozpaczy. Nie żyje jeden z ich ulubionych bohaterów, którego grę przez wiele lat podziwiali na ekranie. Wiadomość o śmierci aktora była ogromnym ciosem dla fanów oraz współpracowników gwiazdora. Wiele osób z początku nie wierzyło w jego odejście. Oficjalnie poinformowano, że nie żyje…

Ryszard Szadaj. To aktor z ogromnym dorobkiem artystycznym. Karierę rozpoczął jeszcze w latach pięćdziesiątych XX wieku. Wtedy to został aktorem  Teatru Ludowego w Krakowie-Nowej Hucie w „Balladynie”.

Z ekranu telewizyjnego aktora znamy z gry w serialach takich jak : „Klan”, „Plebania”, „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”, „Szpilki ja Giewoncie” czy „Na wspólnej”, przekazała rodzina. Nekrolog pojawił się w wydaniu Gazety Wyborczej.

– Dnia 3 grudnia 2019 roku przeżywszy 88 lat odszedł nasz kochany Dziadek i Tata. Aktor scen polskich, podolanin z Podhajec – napisała w oświadczeniu rodzina Ryszarda Szadaja.

9 grudnia na Cmentarzu Południowym w Antoninowie odbył się pogrzeb aktora. Gwiazdę pożegnała rodzina oraz liczne grono kolegów aktorów.

fot. Kadr z serialu Barwy SzczęściaKomentarze