Nie żyje znana producentka telewizyjna!

Wczoraj świat obiegła bardzo smutna informacja. Zmarła bowiem znana, młoda producentka telewizyjna. Miała zaledwie 31 lat. 

 

Mowa tutaj o Natashy Reddican znanej, producentce telewizyjnej. Została ona znaleziona martwa w mieszkaniu swojego chłopaka w czwartek wieczorem w Manchesterze. Na razie nie znamy jeszcze szczegółowych informacji na temat przyczyny jej śmierci, wiadomo natomiast, iż funkcjonariusze zostali wezwani na miejsce zdarzenia, lecz kobieta już nie żyła. Niektórzy spekulują, że mogła popełnić samobójstwo, ale nie są to informacje potwierdzone.

 

Kim była Natasha Reddican?

 

Była przede wszystkim cenioną, brytyjską producentką. Odpowiadała za talk show The Jeremy Kyle Show. Produkcja ta jednak zakończyła się w bardzo smutnych okolicznościach. Jeden z gości programu – Steve Dymond odebrał sobie życie. Nie zdał testu na wykrywacz kłamstw, dlatego też jego partnerka postanowiła z nim zerwać. To było dla niego zbyt wiele.

 

Jak tylko program zdjęty został z anteny Natasha również odeszła ze stacji ITV. Wycofała się też z życia publicznego.

 

O śmierci Natashy pisały prawie wszystkie brytyjskie media. Sprawa ta bardzo poruszyła opinię publiczną. Kobieta miała zaledwie 31 lat.

 

To nie pierwszy raz w Wielkiej Brytanii kiedy dochodzi do takiej tragedii. Niedawno również Caroline Flack popełniła samobójstwo. Flack prowadziła dwa znane programy telewizyjne: X-factor oraz Love Island. Jej ciało zostało znalezione w jej własnym mieszkaniu.

 

Źródło: popularne.pl, plotek.pl

 Komentarze