Nie żyje znany polski youtuber. Zginął w Tatrach

Śmierć zawsze boli, a zwłaszcza kiedy przychodzi tak nagle i tak szybko. Zdecydowanie za szybko – jak mówią jego przyjaciele. Znany polski youtuber zginął tragicznie w Tatrach.

 

Nie żyje youtuber Dominik Socha wraz ze swoim kolegą Krzysztofem. Jak mówią jego znajomi: „zginęli spadając związani liną pod drogę na Małym Kieżmarskim”. Ratownicy mówili: „Najprawdopodobniej w czasie załamania pogody, silnego wiatru i śnieżycy spadli z dużej wysokości”.

 

Na kanale Dominika Sochy po śmierci został opublikowany wzruszający film zatytułowany „Pożegnanie”. Autorki filmu (siostry Dominika) proszą: „Bardzo prosimy o szacunek dla ŚP Dominika oraz dla jego bliskich w przeżywaniu tej niewyobrażalnej tragedii. Dziękujemy za każde dobre słowo i modlitwę. To ostatni film na tym kanale.”

 

Dominik kochał Tatry. Na swoim kanale na YouTube pokazywał jak zdobywa szczyty gór nie tylko Tatr. Wspiął się także na Mont Blanc, Eiger i Matterhorn. „Zginął robiąc to co kocha” – mówią bliscy.

 

Dominik zmarł 21 lutego. Jego pogrzeb odbył się w czwartek w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Matki Bożej Bolesnej w Nowym Mieście nad Pilicą

Zobacz jak jeszcze trzy tygodnie temu Dominik zdobywał Orlą Perć:

 

Mam nadzieję, że istnieje specjalne Niebo dla takich jak Ty…Komentarze