NIECODZIENNY WYNALAZEK WKRÓTCE ZASTĄPI KAWĘ. I w dodatku ma same plusy. JAKIE?

Niezwykły wynalazek, biała kawa, zupełnie naturalna i w dodatku nie pozostawia przebarwień na zębach.  

Bezbarwna kawa została stworzona przez braci ze Słowacji. Głównym celem projektu było pozbycie się nieprzyjemnych zmian w wyglądzie, których przyczyną jest kawa. Smakosze tego aromatycznego napoju bardzo często zmagają się z przebarwieniami szkliwa. Na szczęście, biały uśmiech można połączyć z codziennym piciem kawy.

Adam i David Nagy gwarantują, że bezbarwna kawa przygotowywana jest z ziaren arabiki najwyższej jakości, jest to więc stuprocentowa Arabica. Produkt nie zawiera też żadnych substancji konserwujących, barwników oraz słodzików i ulepszaczy, dzięki czemu utrzymuje swoje naturalne właściwości.

Bracia niechętnie dzielą się sposobem wytwarzania produktu, ponieważ jest to firmowa tajemnica.

 

Wytwarzanie napoju polega na użyciu fizycznej mocy, który nie wymaga wykorzystywania chemikaliów i nienaturalnych związków – powiedział David Nagy (standard.co.uk)

 

Kawa bez koloru zamknięta jest w szklanej butelce, co jeszcze bardziej podkreśla niezwykłą właściwość napoju. W 200 ml płynu znajduje się 100mg kofeiny, czyli tyle samo, ile w standardowym kubku kawy. Cena zestawu (2x200ml) to 6 funtów, czyli około 30 złotych.

Bezbarwna kawa może być idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają dość walki z przebarwieniami na zębach. Oby ten niecodzienny wynalazek stał się wkrótce dostępny w sklepach.

Źródło Radio Zet

MMKomentarze