kręgosłup

Niedźwiedź złamał mu kręgosłup i przez miesiąc więził w swojej norze! Mężczyzna przeżył tylko dlatego, że (…)!

O prawdziwym cudzie może mówić mężczyzna o imieniu Aleksander odnaleziony przez myśliwych w odległych rejonach Tuwy. Rosjanin przez miesiąc był więziony przez niedźwiedzia brunatnego, który zaatakował go w lesie. Zwierzę złamało mu kręgosłup, a rannego zaniosło do swojej jamy. Poważnie ranny mężczyzna przez kilka tygodni czekał na swoją śmierć.

Na szczęście nim niedźwiedź wrócił do nory, w której porzucił Aleksandra, wycieńczonego mężczyznę odnalazły psy myśliwskie. Mężczyźni, którzy zobaczyli Rosjanina początkowo sądzili, że mają do czynienia z zmumifikowanym ludzkim ciałem. Kiedy wycieńczony i wychudzony człowiek zaczął mówić nie mogli uwierzyć, że to dzieje się naprawdę. Aleksander miał złamany kręgosłup, a przeżył tylko dzięki ogromnej sile przetrwania.

 

 

 

Aleksander został przetransportowany do szpitala. Stan w jakim się znajdował był wręcz katastrofalny. Jego twarz i skóra były pokryte zaschniętą krwią i błotem. Na szczęście nie miał problemów z komunikowaniem się. Rosjanin opowiedział jak wplątał się w tarapaty i jak ma na imię. Zdradził również, że przez miesiąc pobytu w niedźwiedziej norze pił swój mocz. Prawdopodobnie dzięki temu przeżył.

 

źródła: dailymail.co.uk, foto pixabay.comKomentarze