Nieludzkie zachowanie pijanej matki! Zrobiła TO na oczach przerażonych dzieci!

Przerażające i nieludzkie tak można powiedzieć o zachowaniu Sylwii G., matki dwójki dzieci. Kobieta na oczach przerażonych córeczek znęcała się nad swoim psem. Kobieta zachowała się jak bestia i nie miała żadnej litości dla  konającego zwierzęcia, którego biła tak mocno, że piszczał z bólu.

Koszmar rozegrał się na jednym z bydgoskich osiedli w biały dzień! Przerażający jest fakt, że kobieta zabiła psa na oczach swoich nieletnich i zapłakanych córek. Sylwia G.  w momencie dokonywania przerażającego czynu była kompletnie pijana. Dziewczynki widziały męczarnie pieska i to co robiła z nim ich mama. Kobieta dusiła, wręcz miażdżyła bezbronne zwierzę. Piesek cały czas piszczał z bólu. Kolejna część dramatu rozegrała się w mieszkaniu kobiety. Kobieta wyszła na balkon usytuowany na 10 piętrze zrzuciła z niego zmaltretowanego psa .

 

 

ZOBACZ:Przerażająca śmierć 6-latka! Piekło na ziemi zgotowali mu rodzice!?

 

 

Kilkanaście minut później w domu kobiety zjawiła się policja. Szybko okazała się, że mieszkanka Bydgoszczy jest kompletnie pijana. W organizmie kobiety były 2 promile alkoholu. Sadystka usłyszała już pierwsze zarzuty, jednym z nich jest znęcanie się i morderstwo psa ze szczególnym okrucieństwem. Szokującą sytuację widzieli również sąsiedzi oskarżonej, którzy próbowali ratować konającego psa. Niestety zwierzę zmarło chwilę po upadku z dużej wysokości na ziemię. Kobiecie grozi do 5 lat więzienia.
źródła: o2.pl, foto: pixabay.com

 Komentarze