Niemowlę ze strasznymi obrażeniami w szpitalu w Łomży. Policja zatrzymała pijanego wujka

W nocy z soboty na niedzielę do szpitala w Łomży przerażeni rodzice przywieźli swoją 13-miesięczną córeczkę. Miała liczne obrażenia, które automatycznie zmusiły lekarzy do wezwania policji. W sprawie zatrzymano wujka dziewczynki. 

Lekarze z Łomży po przebadaniu dziecka orzekli, że obrażenia są na tyle poważne, że należy je przetransportować do szpitala specjalistycznego. Dziewczynka trafiła do Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Miała liczne obrażenia głowy, kończyn górnych i dolnych, a co najgorsze, również okolic intymnych. 

 

ZOBACZ TEŻ: Polak SZPIEGUJĄCY DLA ROSJI zatrzymany przez ABW. To…

 

Policjanci podjęli działania, by wyjaśnić okoliczności, jak powstały te obrażenia. Cały czas pracujemy nad tą sprawa. Zatrzymano jednego z domowników, ale nie jest to rodzic

– poinformowała policja

 

 

Zatrzymanym jest wujek dziewczynki, który opiekował się nią przez kilka godzin w sobotę. Postawiono mu zarzut gwałtu ze szczególnym okrucieństwem i zastosowano wobec niego tymczasowy areszt.

 

Policja sprawdza teraz, czy wobec dziewczynki dochodziło wcześniej do aktów przemocy. Zaś lekarze w Białymstoku walczą o zdrowie dziecka. Miejmy nadzieję, że to straszliwe wydarzenie nie odbije się na nim trwale.

 Komentarze