Nieoczekiwane oświadczenie prezentera TVP Info w sprawie aborcji (WIDEO)

Prezenter TVP Info Michał Cholewiński w programie „Serwis Info” nadawanym na żywo zdecydował się na krótkie oświadczenie ze swojej strony na temat aborcji. Mogło ono zaskoczyć wiele osób.

 

Podczas programu „Serwis Info” emitowanego na żywo doszło do niecodziennego zdarzenia. Dziennikarz Michał Cholewiński przed rozmową z publicystą „Gościa Niedzielnego” Jakubem Jałowiczorem postanowił zrobić dłuższy wstęp niż zwykle i zawrzeć w nim opinię na temat ostatniego wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej.

 

„Przyznam szczerze, nie będę odnosił się do sedna, do sentencji ani uzasadnienia wyroku Trybunału Konstytucyjnego w tej rozmowie. To nie czas i nie miejsce” – zaczął Michał Cholewiński.

 

„Ja nie rozumiem, i to jest moje oświadczenie, nie rozumiem, dlaczego Trybunał Konstytucyjny w tym czasie rozedrgania, poważnych, innych problemów w Polsce, ale także zaniepokojenia wielu ludzi, podjął tę sprawę. Dlaczego zdecydował się i dopuszczono do tego, żeby to orzeczenie zapadło akurat w tym momencie” – kontynuował prezenter TVP Info, po czym dodał na koniec: „To jest moje oświadczenie, ja tego nie rozumiem. Pana chcę zapytać o sytuację z ostatniej niedzieli” – zakończył.

 

 

Michał Cholewiński w TVP Info pracuje od 2014 r. Wcześniej był dziennikarzem TVN 24 oraz TVP3 Łódź. W lipcu 2016 r. prowadził z Małgorzatą Steckiewicz specjalny program poświęcony Światowym Dniom Młodzieży. Następnie od 2016 r. przez trzy lata prowadził na antenie TVP1 Teleexpress.

 

Źródło: Onet

Foto: You Tube/ DVB Shots (zrzut ekranu)Komentarze