Niepełnosprawny pan młody doprowadził gości do łez! Zatańczył ze swoją… [VIDEO]

Ten niepełnosprawny pan młody doprowadził swoich gości do łez. Wszystko za sprawą jego wyjątkowego zachowania. Mężczyzna zatańczył ze swoją ukochaną. Zobacz wzruszające nagranie.

Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu dwojga zakochanych w sobie osób. Czekamy na niego z utęsknieniem. Wyobrażamy go sobie i marzymy, by ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

„Dziękuję Bogu, za tę cudowną kobietę. Kochającą, radosną, zabawną, pełną światła” – powiedział wzruszony pan młody na temat swojej ukochanej.

Hugo kilka lat temu miał wypadek na motocyklu. Doznał wówczas poważnych obrażeń ciała, które sprawiły, że dziś jest sparaliżowany od pasa w dół. Mimo jego niepełnosprawności, ukochana kobieta pozostała z nim i obiecała, że będzie z nim już na zawsze. Niedawno wzięli ślub. Podczas pierwszego tańca poprosił swojego brata i tatę, żeby pomogli mu w jednej rzeczy. Chciał, by mężczyźni podtrzymali go, by swobodnie mógł stanąć naprzeciw swojej ukochanej. Kobieta nie mogła powstrzymać łez. Podobnie było z gośćmi weselnymi.

„Miałem przyjemność uczestniczyć w tym niesamowitym ślubie moich przyjaciół. Podzielę się z wami filmem, który pokazuje, czym jest miłość” – napisał za pośrednictwem mediów społecznościowych przyjaciel pary.

Źródło: Youtube

Zdjęcie: PixabayKomentarze