niepełnosprawny, kontrola, radiowóz, pirat, rajdowiec, auto, policja, zatrzymanie pirata. alkomat, kontroli

Niepełnosprawny zatrzymany przez drogówkę. Łapali się za głowy, gdy zobaczyli jak prowadził BMW!

Bardzo nietypowe zatrzymanie mieli policjanci drogówki z Wolbromia, którzy postanowili skontrolować BMW. Okazało się, że w samochodzie zupełnie do tego nieprzystosowanym, kierowcą jest… niepełnosprawny!

Mężczyzna obsługiwał pedały sprzęgła, hamulca i gazu za pomocą kija! Ale to dopiero początek historii. Zapnijcie pasy i słuchajcie: obok mężczyzny siedział zupełnie zdrowy (ale chyba tylko na ciele, bo na umyśle raczej nie, skoro zdecydował się na taką podróż) pasażer! Dlaczego to nie on siadł za kółkiem tylko niepełnosprawny, pozostaje zagadką.

 

Tym większą, że zatrzymany niepełnosprawny… nie miał prawa jazdy! Uprawnienia odebrano mu za poprzednie wykroczenia drogowe. A co jeszcze śmieszniejsze… policyjny system wykazał, że mężczyzna jest poszukiwany przez policję! Służby chciały ustalić jego miejsce pobytu.

 

ZOBACZ: Katował ją łańcuchem i maczetą, prawie odrąbał nogę. Za ścianą spało ich małe dziecko

 

Jak widać, sporo nazbierało się za uszami tego niepełnosprawnego. Mimo całej nieodpowiedzialności jego zachowania, nie sposób nie obdarzyć go lekkim podziwem, że w taki sposób radził sobie z samochodem!

 

o2.pl/ foto: screenshot youtube Komentarze