NIEPOKOJĄCY raport z Chin miał pozostać TAJEMNICĄ! Czeka nas KOLEJNA epidemia?!

Ten raport z Chin chyba miał pozostać tajemnicą. Niestety tak się nie stało i wyszedł na światło dzienne. Co w nim jest i co najważniejsze – czy czeka nas kolejna epidemia koronawirusa? 

Od wielu miesięcy media na całym świecie piszą tylko o koronawirusie. Liczba zakażeń wzrasta, a ludzie mają nadzieję na jak najszybszy powrót do normalności. Niestety niepokojący raport z Chin miał chyba nie „wyjść” na światło dzienne.

 

Amerykański magazyn Foreign Policy napisał o tym artykuł. Oficjalnie w Chinach mówi się o 84 tysięcy zakażeń. Magazyn doszedł do informacji, z których wynika, że zakażeń w Chinach mogło być nawet i 640 tysięcy.  Informacje te pozyskane zostały z Narodowego Uniwersytetu Technologii Obronnych z siedzibą w Changsha.

 

Magazyn pisał też, że mimo iż dane posiadają trochę nieścisłości nie można tego bagatelizować. Nie wiadomo także w jaki sposób uniwersytet pozyskiwał te dane.

 

Nowe informacje mogą oferować wgląd w szczerość Chin ws. danych dotyczących koronawirusa.

-możemy przeczytać w magazynie.

 

Przypomnijmy, że według oficjalnych danych w Chinach pandemia wybuchła pod koniec 2019 roku, a zarażonych było 84 029 osób  i 4 673 zgonów. Przez ten czas media wielokrotnie spekulowały, że ilość osób zakażonych może być o wiele wyższa.

 

A Wy co sądzicie na ten temat? Myślicie, że zakażonych osób w Chinach mogło być znacznie więcej? Grozi nam druga fala pandemii?

 

Źródło: o2.pl

 Komentarze